Warsztat
"Jak stworzyć ofertę, aby klient dostrzegł jej wartość i kupił"

Dla ekspertek i specjalistek w branży, które
chcą sprzedawać swoją wiedzę i zarabiać na tym pieniądze
poprzez tworzenie produktów i usług potrzebnych na rynku oraz uniknięcie ponoszenia kosztów na reklamy i inne działania sprzedażowe nieprzynoszące efektów.

Jeśli do Twoich głównych zadań we własnym biznesie należy:

 • Sprzedaż produktów i usług
 • Robienie wrażenia na klientach i przekonywanie ich do zakupu
 • Rozwój biznesu

to jesteś w dobrym miejscu, bo mój warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Danuta Piasecka trener i doradca

Weź udział w warsztacie i zyskaj szansę na:

Większe zarobki

A tym samym niezależność finansową!

Jeśli właśnie pomyślałaś „jasne, już to widzę, biorę udział w warsztacie i zarabiam więcej, to nie jest możliwe”, to masz rację! Sam udział w warsztacie nic nie zmieni, dlatego jeśli nie masz zamiaru pracować podczas warsztatu wraz ze mną, a po warsztacie wdrożyć w życie to co stworzyłaś na warsztacie, to odpuść już teraz.

Dla mnie Twój sukces, to mój sukces, dlatego zaproszenie na warsztat kieruję tylko do ekspertek i specjalistek w swoich branżach zdecydowanych na działanie.

Wzmocnienie pewności siebie

Dzięki czemu Twój profil ekspertki i specjalistki w branży również się wzmocni!

Nic Ci po Twojej eksperckości i specjalizacji, jeśli wiesz o niej tylko Ty. Twórz rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby i problemy Twoich klientów, a staniesz się ich jedyną opcją wyboru! Pamiętaj, że „po efektach Cię poznają”, a nie po kolejnym dyplomie.

Działanie z misją

Dzięki czemu Twoja satysfakcja z pracy zwiększy się, ponieważ przekonasz się, że to co robisz jest naprawdę potrzebne Twoim klientom!

Gdy działamy w biznesie w zgodzie z misją, nagle sprzedaż, która jest nieodłącznym jego elementem (biznes bez zysku, to nie biznes, a co najwyżej działalność charytatywna), przestaje być sprzedażą!

Zamiast skupiać się na wciskaniu klientom czegoś, w co sama do końca nie wierzysz (gdybyś wierzyła nie bałabyś się o tym mówić), zaczynasz realnie pomagać ludziom, a zarobione pieniądze są tylko miłą konsekwencją tej pomocy.

Przypuszczam, że myślisz sobie teraz „kolejna przydługawa strona sprzedażowa, która ma za zadanie sprzedaż”, ale chciałabym Cię wyprowadzić z błędu. Otóż nie. Stworzyłam tę stronę, aby pokazać, jak bardzo rozumiem frustracje związane z brakiem sprzedaży produktów i usług i brakiem jakościowych klientów. To o czym piszę, to nie są jakieś wyświechtane teksty. To moje własne doświadczenia.

Jeszcze kilka lat temu sama dawałam się „nieść fali”. Chciałam sprzedawać, ale nie wiedziałam jak i co, a co dopiero przedstawiać tego wartość! Sugerowałam się dostępnymi w sieci opisami podobnych rozwiązań do moich (a przynajmniej tych, które miałam w głowie) i ich cenami i na tej bazie próbowałam tworzyć „coś swojego”.

Jak się pewnie domyślasz, nic z tego nie wyszło. Po pierwsze dlatego, że wiedziałam, że tak do końca to nie jest naprawdę moje. Po drugie, nie wierzyłam w te rozwiązania. A jak już w dzikich potach stworzyłam ofertę, to nawet gdy ktoś trafił na moje produkty, to byli to klienci, z którymi nie wyobrażałam sobie współpracy długoterminowej. Cenię sobie spokój i bezpieczeństwo, a roszczeniowość („na już” i „nie za miliony monet”) zdecydowanie zabija te wartości.

Oczywiście walczyłam wyłącznie ceną (jak najwięcej mnie i mojego czasu za jak najmniejszą stawkę godzinową), bo wychodziłam z założenia, że trzeba być „konkurencyjną”! Dziś za głowę się łapię, gdy pomyślę, że przypięłam do konkurencyjności brak poszanowania do swojej pracy. 

Ale…

Przecież nie widziałam swojej wartości, więc i klient jej nie dostrzegał, a jeśli klient nie widzi wartości oferowanych rozwiązań, to cena jest jedynym czym można grać.

I owszem, może gdybym importowała towar z Chin i chciała skupić się na masie, to byłoby to ok, ja jednak chciałam budować biznes na swojej wiedzy, która ma przecież ogromną wartość!

Jeśli doczytałaś do tego miejsca, to pewnie wiesz o czym piszę, dlatego, jeśli podobnie jak ja kiedyś, doświadczasz dziś:

 • Przesytu zbyt ogólnej wiedzy w temacie budowania wartości ofert
 • Zmęczenia pracą z klientami „maruderami”
 • Braku czasu na odkrycie tego co faktycznie chciałabyś sprzedawać
 • Negatywnych przekonań dotyczących sprzedaży i poczucia, że się do tego nie nadajesz
 • Braku zainteresowania Twoją ofertą ze strony klientów, których chciałabyś pozyskać
 • Poczucia, że nie wiesz kim jest Twój idealny klient
 • Wrażenia, że nie możesz ograniczyć swojej oferty jedynie do pewnej grupy klientów, bo odbierzesz sobie tym samym możliwość zarobku
 • Zawodu we współpracy ze specami od reklamy, którzy nie osiągają założonych przez Ciebie wyników sprzedażowych
 • Obawy o przyszłość swojego biznesu
 • Sytuacji, w której poświęcasz masę czasu i pieniędzy na tworzenie rozwiązań, których później nikt nie kupuje
 • Poczucia, że póki Twój produkt nie będzie idealny, to nie ma sensu pokazywać go potencjalnym klientom
 • Uczucia nacisku, że nie masz czasu na pomaganie klientom, bo musisz sprzedawać, aby z czegoś żyć

to zapewniam Cię, że mój warsztat będzie Twoją NAJLEPSZĄ INWESTYCJĄ 2021 ROKU!

Jestem tego tak pewna, że nie muszę Ci go sprzedawać. Tym warsztatem oferuję Ci realną pomoc.

Czy biorę za to pieniądze? Oczywiście! To jest wiedza za którą sama kilka lat temu dałam kilkanaście tysięcy złotych bez zająknięcia i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Po za tym już wiesz, że czasy umniejszania sobie i swojej wiedzy mam już za sobą. Zachęcam Cię do tego samego.

Czego się nauczysz i z czym zakończysz warsztat?

 • Zrozumiesz, jak kupują klienci
 • Zrobisz miniaudyt swoich dotychczasowych działań
 • Określisz profil klienta, z którym chcesz współpracować
 • Poznasz swojego klienta lepiej
 • Zidentyfikujesz i odpowiednio sklasyfikujesz jego zadania, bolączki i korzyści
 • Określisz propozycję wartości
 • Stworzysz ofertę – rozwiązanie potrzebne na rynku w oparciu o zidentyfikowaną propozycję wartości
 • Wygenerujesz dodatkowe korzyści ze swojej oferty wzmacniając jej wartość dla klienta
 • Ułożysz sposób dotarcia klienta do Twojej oferty głównej opartej o wygenerowane propozycje wartości

Ile to potrwa?

Nagranie warsztatu trwa nieco ponad. 2 godzinny.

Kiedy i w jakiej formie?

Nagranie warsztatu (bez części z udziałem uczestników), który odbył się 25.03.2021 w zamkniętym pokoju przy użyciu aplikacji Zoom.

Co otrzymujesz w cenie?

1 rok dostępu do nagrania, zeszyt ćwiczeń.

BONUS

Dodatkowo otrzymujesz nagranie webinaru o tworzeniu persony.

Kto prowadzi warsztat?

Cześć, mam na imię Danka Piasecka. Jestem absolwentką studiów MBA, właścicielką i prezeską Trappa Sp. z o.o. oraz przedsiębiorczą kobietą z ponad 6-letnim stażem w budowaniu własnych biznesów, trenerką i doradczynią biznesową specjalizującą się w opracowaniu strategii działania z 10-letnim doświadczeniem w pozyskiwaniu klienta publicznego (wartość wszystkich pozyskanych przeze mnie zamówień na usługi wynosi ponad 50 mln złotych), moderatorką Design Thinking. Mam na swoim koncie ponad 5500 godzin indywidualnego doradztwa i tyle samo godzin spędzonych na salach szkoleniowych w roli trenera.

Dlaczego ja?

Bo mam wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Uczę mikroprzedsiębiorców planowania strategicznego, co zwiększa wyniki sprzedażowe, a tym samym zwiększa przychody firmy. Edukuję w zakresie niezbędnym do rozwoju – zarówno przedsiębiorstwa, jak i przedsiębiorców, wierząc, że prowadzenie biznesu z uwzględnieniem pozostałych obszarów życia zwiększa efektywność działań minimum dwukrotnie. Doradzam i wspieram swoich klientów w procesie pozyskania klienta publicznego oraz w innych procesach dotyczących zwiększenia skuteczności prowadzonych działań biznesowych.

Opinie o warsztacie

Moje działania były trochę po omacku, trochę nie wiedząc do kogo piszę/mówię, wszystko wydawało się lakoniczne i rozmyte, nie do końca spójne. [...] Obecnie mam jasność co do persony, zamierzam pisać właśnie do mojej Marceliny, jaśniej precyzować, bo znając ją, będzie to łatwiejsze, znam jej bolączki i powody do chęci poprawy jakości życia, znam jej życie codzienne i to z czym się boryka, co jest dla niej ważne i jak spędza czas, jakie ma wartości – czuję, że się znamy – będę bardziej precyzyjna i skuteczna w komunikacji z moją personą. Jako korzyść z warsztatu widzę skuteczność w komunikacji z personą, precyzyjne posty, skierowane bezpośrednio do niej. Dynamiczny webinar, spora dawka wiedzy, świetnie przygotowane ćwiczenia, spokojna atmosfera, świetnie przygotowany trener, idealny dobór zadań, formuła spotkania na bardzo dobry.”
Joanna Walkowiak
Trener rozwoju
Do tej pory byłam skupiona na ofercie i usługach jakie oferuję, a nie na Kliencie, nie znałam swojego klienta. [...] Udział w warsztacie pozwolił mi zmienić swoje podejście z oferty na klienta. Mogę dobrze okreslic swoją grupę docelową. Wiem że muszę poznać przede wszystkim potrzeby klienta. Dzięki zdobytej wiedzy wiem już kim jest mój klient i jakie ma potrzeby/bolączki, moge stworzyć odpowiednią komunikację i przełożyć to na ofertę. Ten warsztat to solidna dawka wiedzy i ćwiczeń. Danka otworzy oczy każdemu kto myśli że zna swojego Klienta. Gorąco polecam!
AGNIESZKA LESZCZYŃSKA-ZAWIEJA
Doradca finansowy
Jestem osobą, która dopiero rozkręca się w tematach biznesowych. To początki mojej działalności, szczególnie w świecie online. Napotkałam już na początku sporo blokad w mojej głowie i masę pytań na które nie potrafiłam odpowiedzieć. Chciałam stworzyć ofertę i produkt trochę po omacku i totalnie nie mogłam posklejać tego w całość. Z pomocą przyszedł warsztat! [...] Przede wszystkim wiem, do kogo chcę kierować swoją ofertę i z kim chcę pracować. Wiem, jakie potrzeby ma mój klient i potrafię na tej podstawie przygotować produkt, który będzie pasował do jego trybu życia i jego potrzeb. Miałam ogromny problem z dopięciem konkretów. Wiem, w czym jestem dobra ale dopiero po warsztacie zrozumiałam, jak to wykorzystać i dobrze przedstawić, bo najzwyczajniej w świecie, wiem z kim się chce komunikować. [...] kończysz webinar z uśmiechem na twarzy i pewnością, że wiesz co masz dalej robić! No polecam po prostu! To trzeba przerobić!
KAROLINA GACZYŃSKA
Trenerka personalna, instruktorka fitness
W trakcie warsztatów zmieniłam myślenie odnośnie tego z jakim podejściem wychodzić do klienta. Przede wszystkim mogłam okreslic to, kto jest moim klientem/ grupą docelową z którą chcę pracować. Myślę, że ustalenie grupy docelowej da mi mozliwość łatwiejszej komunikacji z moją personą a to z kolei przełoży się na lepsze wyniki moich działań. Do tej pory spotkałam się z podejsciem: najpierw oferta a później szukanie klienta. Dzieki warsztatom zostałam uświadomiona że jest też inne podejście i to o wiele bardziej skuteczne. [...] Polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą zacząć swój biznes, lub chcą coś w nim zmienić i nie wiedzą od czego zacząć.
EMILIA FRONC-KLIMASZEWSKA
Doradca żywieniowa

Wybierz swoją idealną opcję

Jesteś zainteresowana nagraniem z warsztatu? A może chcesz przez kolejne 12 miesięcy wycisnąć ze swojego biznesu maksa?

149 zł

zamiast

297 zł

Za dostęp do nagrania warsztatu

1476 zł

1 rok dostępu

Wirtualna Przestrzeń Kobiet

platforma rozwoju biznesu

Cena warsztatu wzrasta za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Pytania i odpowiedzi

Co otrzymam po opłaceniu warsztatu?

Po opłaceniu warsztatu otrzymasz dostęp do nagrania warsztatu oraz zeszyt ćwiczeń. 

Brałam już udział w podobnych wydarzeniach, ale nic z nich nie wyniosłam. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej?

Pamiętaj, że nikt za Ciebie nie zacznie działać – chyba, że taka jest Twoja strategia działania.

Warsztat to wydarzenie na którym nie tylko dowiesz się co ZROBIĆ, ale również JAK to zrobić! Jeśli weźmiesz aktywny udział w warsztacie, to skończysz nasze spotkanie z gotową ofertą i planem działania. Dlatego zachęcam do udziału na żywo.

Jakie są następne kroki, które muszę wykonać po stworzeniu oferty i przetestowaniu jej?

Musisz wyciągnąć wnioski po testach oraz stworzyć finalną ofertę. Możesz zrobić to sama, a możemy zrobić to wspólnie podczas rocznego programu rozwoju biznesu dla kobiet w Wirtualnej Przestrzeni Kobiet.

Na jakie wsparcie można liczyć podczas Warsztatu?

Warsztat to wydarzenie na którym nie tylko dowiesz się co ZROBIĆ, ale również JAK to zrobić! Jeśli weźmiesz aktywny udział w warsztacie, to skończysz nasze spotkanie z gotową ofertą i planem działania.

Aktywuj swój dostęp!