Bądź ekspertką pierwszego wyboru dla swoich klientów

SUPER, że jesteś i weźmiesz udział w Edulive!

Już teraz DODAJ SIĘ do zamkniętej grupy na FB (Grupa dla uczestników warsztatów EDULIVE), w której podnosimy swoje kompetencje i rozwijamy biznesy.

Kliknij w guzik poniżej i dołącz.

KROK #1

DODAJ SIĘ do zamkniętej grupy na FB
(Grupa dla uczestników warsztatów EDULIVE),
w której spotkamy się 29 września o godz. 20, by poznać czym jest, jak stworzyć i jak możesz skorzystać z narzędzia PERSONY w swoim biznesie.

Uwaga! Zanim dołączysz do grupy zostaniesz poproszona o odpowiedź na 3 pytania. Proszę Cię o wyrozumiałość. Chcę mieć pewność, że do grupy dołączą tylko osoby, które zapisały się na wyzwanie Edulive.

KROK #2

Pobierz materiały PDF.
DOSTĘPNE w środę 28 WRZEŚNIA.

Nie mogłaś uczestniczyć w  poprzednich Edulive?

Kup dostęp do wszystkich Edulive w ciągu 30 min i skorzystaj z jednorazowej oferty 97 zł zamiast 397 zł!

Uwaga! Ta oferta jest ważna przez 30 minut!

Płacisz raz, korzystasz cały czas!

Pakiet wszystkich Edulive, które się odbyły i wszystkich które się odbędą w 2021 roku! Bezterminowo!

Edulive to cykliczne bezpłatne wyzwanie, których celem jest wzmocnić i rozwinąć Twój biznes. Dla zapisanych uczestniczek, udział w spotkaniach na żywo jest bezpłatny. Każda zapisana osoba otrzymuje również 7 dni bezpłatnego dostępu do nagrania po zakończonym Edulive. Po tym czasie nagranie trafia na zamkniętą platformę rozwoju biznesu Wirtualna Przestrzeń Kobiet do której można dołączyć tylko 1 raz w miesiącu – podczas Edulive. Dostęp do platformy jest płatny i terminowy (12 miesięcy).

Teraz masz szansę nabyć bezterminowy dostęp do wszystkich 12 Edulive, które się odbyły oraz tych które się odbędą w 2021 r. w stałej cenie, która z miesiąca na miesiąc będzie rosła! Jednak nie dla Ciebie!

Ty kupujesz dzisiaj dostęp do 12 Edulive za wskazaną cenę i otrzymujesz nagrania z wszystkich dotychczasowych Edulive bezterminowo! Nagrania z przyszłych Edulive udostępniamy maksymalnie 48 godzin po zakończonym spotkaniu na żywo.

Minęło 7 dni bezpłatnego dostępu. Nagranie Edulive możesz zakupić tutaj: