Twój biznes może przynosić więcej zysków
- dowiedz się jak!

Bezpłatny cykl szkoleń biznesowych, dzięki którym przy niewielkim nakładzie czasu i pieniędzy, w mniej niż miesiąc możesz zacząć zarabiać więcej.

Pracuj nad firmą, a nie w firmie i przestań być niewolnikiem swojego biznesu!

Chcesz zarabiać więcej, ale nie masz czasu i pieniędzy na dodatkowe inwestycje? Chcesz poprawić swoją sytuację finansową i zacząć odnosić sukcesy w Twoim biznesie?

Praca W firmie zabiera czas i pieniądze, szczególnie jeśli wpadłaś w bieżączkę codziennych zadań, z których każde wydaje się pilne i ważne. Zajmują cały Twój czas, a przez to tracisz szanse na zarabianie więcej. Do tego nie wiesz, jak przyciągnąć lepiej płacących klientów i co robić, aby w końcu zwiększyć swoje dochody.

Praca NAD firmą nie sprawi, że pieniądze same do Ciebie przyjdą, ale pomoże Ci wyeliminować zbędne działania i zyskać czas na to co realnie przekłada się na zyski Twojej firmy.

Weź udział w cyklu szkoleń biznesowych Edulive o tym, jak niewielkim nakładem czasu i pieniędzy zarabiać więcej. 

Poznasz narzędzia, strategie i techniki, które pomogą Ci pozyskiwać klientów i zwiększyć swoje dochody w mniej niż 30 dni.

Większe zyski

Pokażę Ci, jak zwiększać zyski Twojej firmy.

Możesz zastosować tę wiedzę niezależnie od Twojego biznesowego stażu. Wystarczy, że wdrożysz wiedzę choć z jednego Edulive, żeby zobaczyć różnicę.

Więcej czasu

Podczas cyklu Edulive przyjrzysz się swoim dotychczasowym działaniom i wyeliminujesz zadania, które blokują Twój potencjał zarobkowy.

Pokażę Ci też, jak nie poddawać się codziennej bieżączce i uwolnić od bycia niewolnikiem własnego biznesu.

Stwórz z firmy narzędzie do życia, zamiast żyć dla firmy.

Cześć, z tej strony Danka Piasecka, absolwentka MBA, wykładowczyni akademicka, autorka książki o zwiększaniu zysków.

Od ponad 10 lat pomagam mikroprzedsiębiorcom zarabiać więcej. Dla siebie i swoich klientów pozyskałam zlecenia o wartości ponad 63 mln zł.

Od 2014 roku prowadzę własną firmę. Początkowo działałam w niej bardzo „na czuja”. Nie miałam wiedzy biznesowej, więc czerpałam z doświadczeń pracy etatowej. Efekty więc były takie same – dużo pracy, mało kasy. Skończyło się dużym minusem na koncie i wypaleniem zawodowym. To normalne, gdy działamy wbrew sobie, a oczekiwane efekty nie nadchodzą. Ale wtedy tego nie wiedziałam.

Musiałam zaczynać biznes od początku.

Zaczęłam się szkolić, poznawać siebie, uzupełniłam wiedzę biznesową na studiach MBA. 

Gdy coraz więcej osób pytało mnie „Danka, a jak zrobić…” zostałam doradczynią biznesową. Dziś mam na koncie 11 tyś. godzin współpracy z mikroprzedsiębiorcami i ponad 10 tyś. przeszkolonych osób.

Zapraszam Cię na cykl Edulive’ów podczas którego podzielę się z Tobą moja wiedzą i doświadczeniem. Pokażę Ci, jak zarabiać więcej pracując mniej, bez dużych inwestycji czasowych i finansowych.

Sprawdź tematy szkoleń i terminy:

Szkolenie Zarządzanie priorytetami w prowadzeniu własnego biznesu

Pokażę Ci, jak pozbyć się uczucia, że wszystko co robisz jest równie pilne i ważne, przez co, nie wiedząc od czego zacząć, nie robisz nic lub masz poczucie kręcenia się w kółko.

Szkolenie 4 skuteczne strategie dotarcia do klientów i zwiększenia ich zaangażowania

Poznasz proste strategie dotarcia do klientów, uniwersalne dla każdego biznesu. Podpowiem która strategia będzie najlepsza dla Ciebie oraz pokażę, jak zaimplementować wybraną strategię w Twoim biznesie. A wszystko to z uwzględnieniem Twoich zasobów czasowych i finansowych.

Szkolenie Analiza konkurencji z perspektywy klienta

Pokażę Ci, jak wykorzystać konkurencję do zwiększania zysków firmy, nawet jeżeli nie jesteś przekonana, że analiza konkurencji przyczyni się do poprawy Twojej sytuacji finansowej.

Szkolenie Analiza konkurencji i wykorzystanie wiedzy do rozwoju biznesu

Poznasz sposoby analizowania konkurencji, z których możesz skorzystać w każdej branży, niezależnie czy prowadzisz firmę od 15 lat czy dopiero zaczynasz. Pokażę Ci, jak wykorzystać wyniki takiej analizy w praktyce.

Szkolenie Zarządzanie finansami w małej firmie

Pokażę Ci, jak planować i zarządzać budżetem firmowym, tak abyś mogła czerpać z niego zyski. Możesz udawać, że temat nie istnieje i skupić się na innych aspektach prowadzenia biznesu, ale bez orientacji w finansach nie masz szans na zyskowną firmę.

Szkolenie Strategia działania na 100 tysięcy (lub więcej) do końca roku z własnego biznesu

Pokażę Ci krok po kroku, jak stworzyć indywidualną strategię działania na większe zyski, z uwzględnieniem Twojej wiedzy i doświadczenia. To Ty ustalisz ile chcesz zarobić.

Szkolenie Tworzenie i zarządzanie siecią kontaktów biznesowych

Poznasz skuteczne strategie budowania sieci kontaktów biznesowych i wybierzesz najlepszą dla siebie, nawet jeśli myślisz, że Twoje kontakty nie są wystarczająco silne, aby pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu.

Ten cykl NIE JEST dla Ciebie, jeśli oczekujesz, że szkolenia Edulive:

Ten cykl JEST dla Ciebie, jeśli:

Co otrzymasz, gdy będziesz na Edulive?

Uwaga! Będzie to PEŁNOWARTOŚCIOWE szkolenie (EDULIVE) z zakresu opisanego powyżej.

Na zakończenie szkolenia zaproszę Cię do 3. edycji Szkoły Prezesek – programu mentoringowego, w którym z moim osobistym wsparciem popracujesz nad firmą, aby zrobić z niej narzędzie do wymarzonego życia.

Zobacz opinie po zakończonych Edulive'ach:

O Edulive:

0
Tyle Edulive'ów już się odbyło
0
Tyle osób zapisało się dotychczas na Edulive'y

Czas na Ciebie!

×
×

Koszyk