Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wyzwanie „Planuj strategicznie! Nie pozostawiaj swojego biznesu przypadkowi!”

17 maja, 2021 @ 8:00 am - 25 maja, 2021 @ 9:00 am

W dniach 17-25.05.2021 r. odbędzie się wyzwanie „Planuj strategicznie! Nie pozostawiaj swojego biznesu przypadkowi!” dotyczące planowania strategicznego podczas którego dowiesz się czym jest owe planowanie strategiczne i dlaczego warto planować właśnie w ten sposób.

Co do samego wyzwania, to przygotowałam dla Ciebie 9 dni materiałów. Są to krótkie video i/lub audio podzielone na część teoretyczną (wprowadzenie do tematu) i praktyczną (instrukcja wykonania zadania), które otrzymasz każdego dnia wyzwania na swój adres e-mail. Twoim zadanie jest obejrzeć je i wykonać wskazane zadania.

Kluczowym elementem decydującym o efektach wyzwania będzie Twoja aktywność. Pamiętaj, że motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć, a konsekwencja  tym co pozwala Ci osiągać cele.

Już teraz zaplanuj każdego dnia wyzwania chwilę dla siebie podczas której skupisz się na wykonaniu zadania na dany dzień.  Wpisz sobie ten czas  w kalendarz i nie ulegaj wymówkom „nie mam teraz czasu”, „nie chce mi  się”, „jutro zrobię  dwa zadania”. To właśnie przez tego typu wymówki nadal masz problem ze skutecznym planowaniem.

Zdradzę Ci, że właśnie to będzie Twoje pierwsze zadanie w wyzwaniu: zaplanuj pracę  nad  wyzwaniem przez 9 dni od 17.05 do 25.05. i wpisz ten czas w swój kalendarz.

Szczegółowy harmonogram wyzwania znajdziesz poniżej.

Dzień 1: Po co planowanie strategiczne w swoim biznesie i co to w ogóle oznacza + piramida biznesu

Dzień 2. Wizja i misja

Dzień 3. Wartości

Dzień 4. Obszary (+ EDULIVE)

Dzień 5. Role

Dzień 6. Cele strategiczne

Dzień 7. Cele taktyczne 

Dzień 8. Cele operacyjne

Dzień 9. Plan + podsumowanie wyzwania

Szczegóły

Początek:
17 maja, 2021 @ 8:00 am
Koniec:
25 maja, 2021 @ 9:00 am

Organizator

Wirtualna Przestrzeń Kobiet
Adres e-mail:
kobiety@wirtualnaprzestrzenkobiet.pl
Zobacz stronę dla: Organizator

Miejsce wydarzenia

Online
Poland + Google Map