Często zadawane pytania:

Tak, wartość wszystkich materiałów wyceniam na 9000 zł, choć w trakcie trwania szkoły wartość ta zapewne wzrośnie.

Pamiętaj, że wraz z dostępem do Szkoły kupujesz własny czas, który zaoszczędzisz na przeszukiwanie internetu w celu zdobycia wiedzy z zakresu tematycznego Szkoły.

Zaoszczędzisz również pieniądze. Gdybyś chciała kupić dostęp do wiedzy objętej programem Szkoły Prezesek w postaci oddzielnych kursów, szkoleń, książek, to koszt ten byłby znacznie większy niż obecna cena Szkoły.

Zniżka na zakup jest tak duża, gdyż zależy mi, aby w pierwszej edycji Szkoły wzięło udział jak najwięcej kobiet. Dzięki temu Ty zwiększysz zyski, a ja zdobędę rzetelne informacje zwrotne, co mogłabym poprawić w kolejnych edycjach, jakie materiały dodać i jakiego dodatkowego wsparcia potrzebują kobiety, by uwierzyć, że mogą żyć i pracować po swojemu i to z zyskiem. 

Pamiętaj, że jeśli pomimo wiedzy zastosowanej w tym programie nie zwiększysz zysków Twojej firmy, to otrzymujesz ode mnie kolejny rok dostępu do Szkoły (wraz z aktualizacją materiałów) za darmo. Wierzę w swoje metody, więc z chęcią dołożę do tego 2-godzinną konsultację gratis (koszt takiej konsultacji to 1476 zł).

Cena za dostęp do Szkoły obejmuje 12 tygodniowy program pracy nad zwiększaniem zysków Twojej firmy. W każdym tygodniu przerabiamy zagadnienia, które mają wpływ na finanse Twojej firmy, dlatego zapewniam, że każdy tydzień będzie dla Ciebie równie cenny. 

Jeśli nie skorzystasz z wiedzy omawianej danego tygodnia, nie przysługuje Ci zwrot pieniędzy za ten tydzień.

Zachęcam do przerobienia każdego tygodnia programu. Z doświadczenia wiem, że pewne rzeczy łatwiej dostrzec przez pryzmat osób trzecich.

Jeśli nie masz czasu na przyjrzenie się swojej firmie i biznesowi, to nie wróżę temu sukcesu. Kiedyś w końcu będziesz musiała się zatrzymać i zastanowić, co zrobić inaczej/lepiej/szybciej, by zarabiać więcej. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to wtedy, gdy już nie będzie co ratować.

Program Szkoły Prezesek to tylko 12 tygodni pracy, a tak wiele możesz zyskać. Może więc zamiast nastawiać się, że nie masz czasu, zastanów się co możesz zrobić, aby ten czas znaleźć.

Do materiałów masz dostęp przez cały rok, choć zachęcam, aby pracować systematycznie tydzień w tydzień. Po pierwsze, masz jeszcze szansę osiągnąć swoje biznesowe cele na 2021 rok. Po drugie, nie ma sensu odwlekać czegoś, co może pozytywnie wpłynąć na Ciebie i Twoją firmę, nie sądzisz?

Nie musisz przerabiać wszystkich materiałów, jeśli uznasz, że dany obszar w Twoim biznesie nie wymaga poprawy. Zachęcam jednak, abyś to zrobiła. Dobrze od czasu do czasu spojrzeć na własne działania z dystansu.

Materiału jest dużo, ale lekcje, instrukcje i tutoriale są krótkie. Wszystko po to, abyś jak najszybciej mogła wprowadzać wiedzę w życie. Do tego zawsze wiesz co musisz zrobić i po co to robisz, co przyspiesza działania.

Efekty nie przyjdą do Ciebie po obejrzeniu materiałów, a po wykonaniu określonych działań. Dlatego jeśli chcesz efektów teraz, to działaj teraz.

Nie. Program Szkoły Prezesek to maksimum praktyki. W każdym tygodniu dostajesz konkretny plan do wykonania wraz z krótkimi instrukcjami, jak go wykonać. Otrzymujesz również konkretne narzędzia do pracy oraz gotowe szablony, które pozwolą Ci od razu przekuć wiedzę w działanie.

Program Szkoły Prezesek jest stały, jednak może ulec zmianie, jeśli okaże się, że potrzebujesz dodatkowych materiałów, aby wykonać określony krok. Przedstawiony program to wersja minimum. 

To zależy pod Ciebie.

Jeśli przerobisz cały program i wdrożysz go w życie, to zwiększysz zyski Twojej firmy. Daję Ci na to gwarancję. W innym przypadku zgodnie z obietnicą z nagłówka – korzystasz za darmo i jeszcze dorzucam 2 godziny konsultacji gratis.

Oczywiście.  

Oczywiście. Możesz wykonać przelew bankowy na dane: Trappa Sp. z o.o. ul. Stanisława Leszczyńskiego 4/25, 50-078 Wrocław, nr konta 55 2490 0005 0000 4520 7613 7627

Dane dostępowe zostaną Ci nadane po zaksięgowaniu płatności.

W razie dodatkowych pytań, napisz do nas na adres kobiety@wirtualnaprzestrzenkobiet.pl.

Kurs techniczny obsługi WORDPRESS

Kurs techniczny obsługi WORDPRESS W tym kursie dowiesz się, jak zainstalować i skonfigurować WordPress, aby przygotować go do zwiększania zysków firmy. Kliknij w poniższą lekcję, aby przejść do jej zawartości…....

Ta treść jest dostępna w pakiecie Wirtualna Przestrzeń Kobiet (dostęp 12 miesięcy) and Szkoła Prezesek.
Zaloguj się Zarejestruj się
Czytaj więcej »