Pobierz Szablon Klienta Idealnego!

Pobierz bezpłatnie Szablon Idealnego Klienta i sama zdecyduj, kto będzie Twoim klientem, poznaj go i twórz rozwiązania „szyte na miarę” jego potrzeb.
Materiał zawiera Szablon Idealnego Klienta, a Twoim jedynym zadaniem jest uzupełnić wskazane obszary o informacje dotyczące Klienta, z którym chcesz pracować (TAK! Dokładnie! Pamiętaj, że masz prawo wybrać z kim chcesz, a z kim nie chcesz pracować. Korzystaj z tego!).

strzałka

Masz chęć na więcej?

Kup dostęp do wszystkich wyzwań biznesowych Edulive w ciągu 30 min i skorzystaj z jednorazowej oferty 97 zł zamiast 397 zł!

Uwaga! Ta oferta jest ważna przez 30 minut!

Płacisz raz, korzystasz cały czas!

Pakiet wszystkich Edulive, które się odbyły i wszystkich które się odbędą w 2021 roku! Bezterminowo!

Edulive to cykliczne bezpłatne wyzwanie, których celem jest wzmocnić i rozwinąć Twój biznes. Dla zapisanych uczestniczek, udział w spotkaniach na żywo jest bezpłatny. Każda zapisana osoba otrzymuje również 7 dni bezpłatnego dostępu do nagrania po zakończonym Edulive. Po tym czasie nagranie trafia na zamkniętą platformę rozwoju biznesu Wirtualna Przestrzeń Kobiet do której można dołączyć tylko 1 raz w miesiącu – podczas Edulive. Dostęp do platformy jest płatny i terminowy (12 miesięcy).

Teraz masz szansę nabyć bezterminowy dostęp do wszystkich 12 Edulive, które się odbyły oraz tych które się odbędą w 2021 r. w stałej cenie, która z miesiąca na miesiąc będzie rosła! Jednak nie dla Ciebie!

Ty kupujesz dzisiaj dostęp do 12 Edulive za wskazaną cenę i otrzymujesz nagrania z wszystkich dotychczasowych Edulive bezterminowo! Nagrania z przyszłych Edulive udostępniamy maksymalnie 48 godzin po zakończonym spotkaniu na żywo.