Wydarzenia w maju: Edulive, sesja strategiczna i bonusowe wyzwanie

Gotowa na nadchodzące wydarzenia? Świetnie!

Sprawdź, co czeka Cię w maju na platformie Wirtualna Przestrzeń Kobiet!

Edulive "Biznes na 10!"

Już 20 maja o 20 spotykamy się na  kolejnym wyzwaniu Edulive!  Tym razem weźmiemy na tapetę Twój biznes i sprawdzimy, co w nim nie działa tak jak powinno. Poznasz mój sprawdzony sposób by rozhulać biznes, a dokładniej, to opowiem Ci o najważniejszej lekcji jaką dostałam (i odrobiłam), gdy mój biznes tonął.

Podczas Edulive pokażę Ci:

  • jak zidentyfikowałam kluczowy problem w swoim biznesie przez który nie zarabiałam, a mój biznes tonął
  • jak zwiększyłam 10-krotnie ilość klientów dokonując zaledwie jednej zmiany w swoich działaniach biznesowych
  • jak dopasowałam pracę do swojego życia, zyskując więcej czasu dla siebie i najbliższych, sprzedając więcej i drożej niż przez ostatnie 6 lat

Jeśli możesz, to bądź z nami na żywo, bo sama wiesz, jak wielki jest to zastrzyk motywacji i chęci do działania. Zaproś też inne przedsiębiorcze kobiety na to wydarzenie.

BEZPŁATNE WYZWANIE EDULIVE!

BIZNES NA 10!
Najważniejsza lekcja, jaką dostałam, gdy mój biznes tonął.
Dołącz do Edulive i poznaj sprawdzony sposób, by rozhulać biznes!

Startujemy za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Sesja strategiczna

28 maja o 20 spotykamy się na  kolejnej sesji strategicznej w zamkniętym pokoju na Zoom. To spotkanie chciałabym poświęcić na omówienie wyników bonusowego wyzwania „Planuj strategicznie! Nie pozostawiaj swojego biznesu przypadkowi!”, które przygotowałam specjalnie na prośbę uczestniczek ostatniej sesji strategicznej.

Bonusowe wyzwanie "Planuj strategicznie! Nie pozostawiaj swojego biznesu przypadkowi!"

W dniach 17-25.05.2021 r. odbędzie się wyzwanie „Planuj strategicznie! Nie pozostawiaj swojego biznesu przypadkowi!” dotyczące planowania strategicznego podczas którego dowiesz się czym jest owe planowanie strategiczne i dlaczego warto planować właśnie w ten sposób. 

Co do samego wyzwania, to przygotowałam dla Ciebie 9 dni materiałów. Są to krótkie video i/lub audio podzielone na część teoretyczną (wprowadzenie do tematu) i praktyczną (instrukcja wykonania zadania), które otrzymasz każdego dnia wyzwania na swój adres e-mail. Twoim zadanie jest obejrzeć je i wykonać wskazane zadania.

Kluczowym elementem decydującym o efektach wyzwania będzie Twoja aktywność. Pamiętaj, że motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć, a konsekwencja  tym co pozwala Ci osiągać cele. 

Już teraz zaplanuj każdego dnia wyzwania chwilę dla siebie podczas której skupisz się na wykonaniu zadania na dany dzień.  Wpisz sobie ten czas  w kalendarz i nie ulegaj wymówkom „nie mam teraz czasu”, „nie chce mi  się”, „jutro zrobię  dwa zadania”. To właśnie przez tego typu wymówki nadal masz problem ze skutecznym planowaniem.

Zdradzę Ci, że właśnie to będzie Twoje pierwsze zadanie w wyzwaniu: zaplanuj pracę  nad  wyzwaniem przez 9 dni od 17.05 do 25.05. i wpisz ten czas w swój kalendarz.

Szczegółowy harmonogram wyzwania znajdziesz poniżej.

Przyznaj, że zapowiada się super rozwojowy maj, prawda? Do zobaczenia!

Nie jesteś członkinią Wirtualnej Przestrzeni Kobiet? Dołącz teraz!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.